Vanhee-Decoster.be
Resultaten


Gouden kader aan de top-25 op nationaal vlak !

2°nationaal Brive in 2014 tegen 5286 d.
4e nationaal Limoges in 2010 tegen 5607 d.
5e nationaal Bourges in 2008 tegen 11875 d.
5e nationaal Souillac in 2010 tegen 7045 d.
5e nationaal Tulle in 2009 tegen 7467 d.
6e nationaal Limoges in 2010 tegen 10448 d.
10e nationaal Issoudun in 2015 tegen 2212d.
13e nationaal Brive in 2009 tegen 17456 d.
13e nationaal Chateauroux in 2010 tegen 17109 d.
13e nationaal Libourne in 2013 tegen 6134 d.
16e nationaal Limoges in 2006 tegen 15507 d.
16e nationaal Tulle in 2009 tegen 5676 d.
17e nationaal Poitiers in 2013 tegen 13135 d.
18e nationaal Limoges in 2006 tegen 15507 d.
20e nationaal La Souterraine in 2015 tegen 6205d.
23e nationaal La Souterraine in 2013 tegen 9548 d.
24e nationaal Montauban in 2011 tegen 9091 d.
25e nationaal Barcelona in 1995 tegen 9452 d.



Gouden kader aan de top-25 op provinciaal vlak !

1e provinciaal Nantes in 2008 tegen 2579 d.
1e provinciaal St Junien in 2008 tegen 258 d.
1e provinciaal Clermont in 2008 tegen 8145 d.
2e provinciaal Tours in 2015 tegen 3831d.
2e provinciaal Brive in 2014 tegen 1092 d.
2e provinciaal Heidelberg in 2007 tegen 249 d.
2e provinciaal Bourges in 2008 tegen 750 d.
2e provinciaal Poitiers in 2009 tegen 2097d.
2e provinciaal Chateauroux in 2003 tegen 6564 d.
3e provinciaal Tours in 2015 tegen 3831d.
3e provinciaal Tours in 2015 tegen 2463d.
3e provinciaal Issoudun in 2015 tegen 337d.
3e provinciaal Poitiers in 2009 tegen 2097d.
3e provinciaal Tulle in 2009 tegen 718 d.
4e provinciaal Barcelona in 1995 tegen 1553d.
4e provinciaal Tours in 2002 tegen 1058 d.
4e provinciaal Limoges in 2010 tegen 1104 d.
5e provinciaal Nantes in 2005 tegen 2808 d.
5e provinciaal Chateauroux in 2010 tegen 2211 d.
5e provinciaal Souillac in 2010 tegen 1568 d.
5e provinciaal Limoges in 2010 tegen 1929 d.
5e provinciaal Bordeaux in 2010 tegen 577 d.
6e provinciaal Brive in 2009 tegen 2770 d.
6e provinciaal Libourne in 2013 tegen 1077 d.
7e provinciaal Montauban in 2007 tegen 921 d.
7e provinciaal Heidelberg in 2007 tegen 1460 d.
7e provinciaal Chateauroux in 2003 tegen 6071 d.
8e provinciaal Chateauroux in 2015 tegen 5063d.
8e provinciaal Gueret in 2015 tegen 1769d.
8e provinciaal Bordeaux in 2010 tegen 577 d.
8e provinciaal Poitiers in 2003 tegen 1429 d.
9° provinciaal La Souterraine in 2016 tegen 1061d.
9e provinciaal Limoges in 2006 tegen 3665d d.
9e provinciaal Poitiers in 2003 tegen 1429 d.
10e provinciaal St Junien in 2008 tegen 1857 d.
10° provinciaal Argenton in 2016 tegen 1511d.
10° provinciaal Bourges in 2016 tegen 523d.
11e provinciaal Limoges in 2006 tegen 3665 d.
12e provinciaal Tulle in 2009 tegen 780 d.
13e provinciaal La Souterraine in 2015 tegen 930d.
13e provinciaal Nantes in 2005 tegen 2808 d.
13e provinciaal Poitiers in 2010 tegen 1153 d.
13° provinciaal Chateauroux in 2016 tegen 1159d.
14e provinciaal Montauban in 2007 tegen 921 d.
14e provinciaal Nantes in 2007 tegen 1889 d.
14e provinciaal Poitiers in 2013 tegen 2621 d.
15e provinciaal La Souterraine in 2015 tegen 1519d.
15e provinciaal La Souterraine in 2013 tegen 1318 d.
17e provinciaal Gueret in 2015 tegen 1769d.
17e provinciaal Blois in 2005 tegen 2990 d.
18e provinciaal Poitiers in 2007 tegen 1388 d.
18e provinciaal Nantes in 2009 tegen 2883 d.
18e provinciaal Nantes in 2011 tegen 2178d.
18e provinciaal Montauban 2011 tegen 1393d.
18° provinciaal Saumur in 2016 tegen 2444d.
19e provinciaal Heidelberg in 2007 tegen 1460 d.
19e provinciaal Tours in 2004 tegen 1899 d.
20e provinciaal Blois in 2006 tegen 2021 d.
20e provinciaal La Souterraine in 2008 tegen 305 d.
21e provinciaal St Vincent in 2008 tegen 1855 d.
21° provinciaal Bourges in 2016 tegen 2227d.
21e provinciaal Souillac in 2013 tegen 708 d.
21° provinciaal La Souterraine in 2016 tegen 3876d.
22° provinciaal Montauban in 2014 tegen 1003 d.
24° provinciaal Montlucon in 2014 tegen 1840d.
24e provinciaal Poitiers in 2007 tegen 2388 d.
24e provinciaal Blois in 2008 tegen 2401 d.
24e provinciaal Narbonne in 2009 tegen 1134 d.
24e provinciaal Poitiers in 2004 tegen 1221 d.
25e provinciaal Tours in 2015 tegen 2463d.
25e provinciaal Poitiers in 2003 tegen 1429 d.
25e provinciaal Perpignan in 2010 tegen 1163 d.



Voornaamste Kampioenschappen & asduiftitels / Meest belangrijke kampioenschappen en as-duiven.

1e Algemeen Kampioen Inter-Westvlaamse Vereniging in 2006
1e kampioen jaarlingen Inter-Westvlaamse Vereniging in 2006
1e Kampioen Midfond Fondclub "Unie" Gistel in 2006
1° asduif oude Brugse Kampioenschappen Beide Vlaanderen 2010
1e asduif jongen Brugse Kampioenschappen Beide Vlaanderen 2007
1e kampioen fond oude duiven "Riddersclub van België" 2004
1e kampioen fond jonge duiven Beerst 2005
1° kampioen fond oude duiven Beerst 2013
1° Algemeen kampioen “Riddersclub van Belgie” 2010
1° Kampioen Midfond jongen Union Gistel in 2016
1° Kampioen jonge duiven “Riddersclub van Belgie” 2010
2° Kampioen Midfond oude Union Gistel in 2016
2° Kampioen Midfond jaarlingen Union Gistel in 2016
2° Kampioen Tours-Chateaudun Oostende in 2016
2° kampioen Flanders Pigeon Trophy Inter-Westvlaamse 2010
2e asduif fond jonge duiven KBDB West-Vlaanderen in 2005
2e asduif fond jonge duiven KBDB West-Vlaanderen 2007
3e asduif fond jonge duiven KBDB West-Vlaanderen in 1999
3e asduif fond jonge duiven KBDB West-Vlaanderen in 2005
3e asduif fond jonge duiven KBDB West-Vlaanderen in 2009
3° asduif snelheid jaarlingen KBDB West-Vlaanderen in 2010
3e Super-Championchip jaarlingen Inter-Westvlaamse Vereniging in 2006
3e Kampioen fond jonge duiven Fondclub Gistel 2008
3e Kampioen fond jonge duiven Fondclub Gistel in 2009
3° Algemeen kampioen Belgian National Fond Trophy 2010
4e Kampioen oude duiven interprovinciale Inter-Westvlaamse Vereniging in 2006
4e Kampioen (zone A) Belgische Verstandhouding in 2007
5e asduif fond jonge duiven KBDB West-Vlaanderen in 2010
5de asduif jonge vogels Brugge Kampioenschappen Beide Vlaanderen in 2009
6° asduif All-Round jongen West-Vlaanderen in 2016
6° asduif fond jonge duiven KBDB West-Vlaanderen in 2006
6° asduif grote halve fond oude West-Vlaanderen in 2016
6° "Kampioenschap der Azen" Inter-Westvlaamse Vereniging 2007
6° Kampioen Fond oude Union Gistel/Steenbrugge in 2016
6° Kampioen jongen Saumur Inter-Westvlaamse Vereniging in 2016
7° asduif grote halve fond jaarlingen West-Vlaanderen in 2016
9° Super Cup jonge vogels Inter-Westvlaamse Vereniging 2008
9° Algemeen Kampioen Inter-Westvlaamse Vereniging in 2016
10° asduif Midfond KBDB Grote West-Vlaanderen 2007
10° asduif fond jonge duiven KBDB W-Vl. 2008
11° Criterium der Azen Belgische Verstandhouding in 2007
12° asduif fond jaarlingen KBDB Nationaal 2013
12° asduif fond jongen KBDB Nationaal 2016
20° Algemeen Kampioen Inter-Westvlaamse Vereniging in 2008






Belangrijkste kampioenentitels en asduiven tot 2016!
Les plus importants championnats et as-pigeons jusque 2010 !
Most important championchips and ace-pigeons till 2010 !

1° General champion Inter-Westvlaamse Vereniging 2006
1° Champion yearlings Inter-Westvlaamse Vereniging 2006
1° Champion middle long distance Fondclub "Union Gistel “ 2006
1° Champion middle long distance Youngsters Fondclub "Union Gistel “ 2016
1° Ace-pigeon old birds “Brugse Kampioenschappen Beide Vlaanderen” 2010
1° Ace-pigeon youngsters” Brugse Kampioenschappen Beide Vlaanderen” 2007
1° Champion long distance old birds "Riddersclub van België" 2004
1° Champion long distance young birds Fondclub Beerst 2005
1° General champion “Riddersclub van Belgie” 2010
1° Champion youngsters “Riddersclub van Belgie” 2010
2° Champion Flanders Pigeon Trophy Inter-Westvlaamse 2010
2° Ace-pigeon long distance youngsters KBDB West-Vlaanderen 2005
2° Ace - pigeon long distance youngsters KBDB West-Vlaanderen 2007
2° Champion middle long distance old birds Fondclub "Union Gistel “ 2016
2° Champion middle long distance Yearlings Fondclub "Union Gistel “ 2016
2° Champion Tours-Chateaudun Oostende 2016
3° Ace-pigeon long distance youngsters KBDB West-Vlaanderen 1999
3° Ace-pigeon long distance youngsters KBDB West-Vlaanderen 2005
3° Ace-pigeon long distance youngsters KBDB West-Vlaanderen 2009
3° Ace-pigeon short distance yearlings KBDB West-Vlaanderen 2010
3° Super-Championchip yearlings Inter-Westvlaamse Vereniging 2006
3° Champion long distance youngsters Fondclub Gistel 2008
3° Champion long distance youngsters Fondclub Gistel 2009
3° General champion Belgian National Fond Trophy 2010
4° Champion old birds Inter-Westvlaamse Vereniging 2006
4° Champion (zone A) Belgische Verstandhouding (Belgian Alliance) 2007
5° Ace-pigeon youngsters Brugse Kampioenschappen Beide Vlaanderen 2009
5° Ace-pigeon long distance youngsters KBDB West-Vlaanderen 2011
6° Ace-pigeon long distance youngsters KBDB West-Vlaanderen 2006
6° "Ace - Championchips “ Inter-Westvlaamse Vereniging 2007
6° Champion long distance old birds Union Gistel/Steenbrugge 2016
6° Champion youngsters Saumur Inter-Westvlaamse 2016
9° Super Cup youngsters Inter-Westvlaamse Vereniging 2008
9° General Champion Inter-Westvlaamse Vereniging 2016
10° Ace-pigeon middle long distance KBDB West-Vlaanderen 2007
10° Ace-pigeon long distance youngsters KBDB W-Vl. 2008
11° “Ace - Criterium “ Belgische Verstandhouding (Belgian Alliance) 2007
12° National Ace – pigeon long distance yearlings KBDB 2013
12° National Ace – pigeon long distance youngsters KBDB 2016
20° General Champion Inter-Westvlaamse Vereniging 2008